Hakkımızda

Hakkımızda

 1982 yılında İrfan Uğurlu oğlu tarafından kurulan firmamız kendi öz kaynaklarıyla tekstil sektöründe yer almıştır. Şirketmiz aile şirketi olup, 60 personele sahiptir. 40 dönüm arazi üzerine 6.000 m2 si kapalı alan olan yeni fabrikamızda 1999 - 2000 model 38 adet Somet Thema Süper Excel ve 8 adet Picanol Optimax tezgahlarda üretim yapılmaktadır. Yıllık üretim kapasitemiz 4.700.000 m dir.
 
 Hammadde ihtiyacımızın büyük çoğunluğunu yırtdışından ithal etmekteyiz. 40 gr'dan 400 gr'a kadar her türlü lycralı ve polyviskon başta olmak üzere kumaş dokuma imkanımız mevcuttur. Kumaşlarımızın büyük çoğunluğu boyalı satılmaktadır ve ihracat müşterilerine verilmektedir. Konusunda uzman kadromuzla her türlü kaliteyi garanti etmekteyiz. Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için boya ve  apre tesisi düşünülen yatırımlarımızdandır. Firma olarak her zaman şunu amaçladık ; Ürün kalitemiz arttıkça, gücümüzde artacaktır.
Kalite politikamız ; Mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için, tüm iş süreçlerinin, tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesidir.
 
 Bunu gerçekleştirmek üzere, müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağız. Çalışanlarımızı tatmin edeceğiz ve bireysel gelişimlerine olanak sağlayacağız. İşbirliği yaptığımız kurum ve kuruluşların beklentilerini karşılarken yarattığımız katma değeri toplum ile paylaşacağız. Tedarikçilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz.
Biz yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağız.
Poliviskonda kalitenin imzası UĞURLUOĞLU ...

Uğurluoğlu Tarihi

İlk günden bugüne aynı heves ve heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.
  • 2013Kuruluş
    Fusce interdum non sapien vel ultricies. Curabitur vestibulum nunc dui, eget scelerisque lectus rutrum ut. Sed justo sapien, mollis non dignissim vel, interdum in elit.
  • 2012Büyüme
    Aenean feugiat placerat pulvinar. Sed pretium lorem enim, eu facilisis elit porttitor at. Etiam scelerisque laoreet bibendum. Nullam mi nulla, aliquet vel ligula ut
  • 2011Kurumsallaşma
    Curabitur sagittis ante ac est pulvinar blandit ac vel felis. Maecenas ut eros dignissim, ullamcorper ante eu, rhoncus ante. Donec a nulla ut mi condimentum feugiat in et turpis.
  • ...